fbpx
Військові арсенали стануть виробничими майданчиками для складання боєприпасів

Військові арсенали стануть виробничими майданчиками для складання боєприпасів

Боєприпаси Виробництво боєприпасів ОПК

Під час інспектування арсеналу зберігання боєприпасів у Хмельницькій області Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак розказав, що на базі військових арсеналів створять виробничі потужності зі складання та ремонту боєприпасів, повідомляє Міністерство оборони України

“Сьогодні я вкотре переконався, що у нас є всі можливості створити на базі арсеналів Збройних Сил України виробничі потужності, спеціально призначені для виробництва боєприпасів шляхом їх складання. Адже світова практика доводить, що існує не так багато універсальних підприємств, які здатні здійснювати повний цикл виготовлення широкої номенклатури боєприпасів, зазвичай це відбувається у форматі складання із визначених компонентів”, — зазначив глава оборонного відомства.

Міністр оборони України наголосив, що зазначений механізм дозволить сконцентрувати процеси від виробництва, ремонту та зберігання боєприпасів в одному місці. Це створює безпечніші умови для населення та значно здешевлює логістичну складову.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року з’явилась інформація, що в Україні налагоджено виробництво ВОГ-17, 152 мм снарядів та 60 мм мін, після всіх випробувань вони надійдуть на фронт.

Згодом у березні 2018 року на одному з військових полігонів на Чернігівщині відбулись випробування 152-мм боєприпасів вітчизняного виробництва, під час яких були підтверджені заявлені характеристики.

Боєприпаси Виробництво боєприпасів ОПК