Військові правоохоронці пройшли курс у колег з Італії та Литви

Військові правоохоронці пройшли курс у колег з Італії та Литви

25 Навчальний центр Військова поліція ВСП Реформа

У 25 навчальному центрі Військової служби правопорядку у Львові завершились курси підготовки інструкторів «Охорона VIP-осіб» та «Контроль натовпу» під керівництвом інструкторів Литовської Республіки та італійських карабінерів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони

Українські військовослужбовці Військової служби правопорядку успішно пройшли підготовку і незабаром самі виступатимуть в якості інструкторів для своїх колег.

Під час проведення урочистих заходів з нагоди закінчення курсів учасники отримали сертифікати, які засвідчують відповідний рівень підготовки та були відзначені інструкторами навчання від литовської та італійської сторін.

25 Навчальний центр Військової служби правопорядку у ЗС України був створений у квітні 2017 року, та до кінця року мав розпочати свою діяльність в повному обсязі.

У вересні 2017 року його офіційно відкрив Міністр оборони Степан Полторак.

Він здійснює підготовку солдат, сержантів та молодших офіцерів Військової служби правопорядку у ЗС України, з можливістю підготувати за рік до 250 фахівців за напрямками “Застосування сили” та “Досудове слідство”.

Нагадаємо, що у Міністерстві оборони розробили законопроект про створення Військової поліції та найближчим часом буде поданий до Верховної Ради.

25 Навчальний центр Військова поліція ВСП Реформа