Військовою прокуратурою виявлений факт розтрати бюджетних коштів

Військовою прокуратурою виявлений факт розтрати бюджетних коштів

Військова прокуратура

Військовою прокуратурою Центрального регіону Черкаського гарнізону, перевірено факт укладення договору між військовою частиною (військовий арсенал, с. Дубіївка) та фізичною особою підприємцем щодо проведення капітального ремонту дахів і покрівлі сховищ на технічній території частини та виявлено кримінальне правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 Кримінального Кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), повідомляє прес-служба військової прокуратури

Як виявили військові прокурори – в подальшому зазначені роботи виконувалися не комерційною структурою згідно з умовами договору, а особовим складом і працівниками Збройних Сил України із залученням техніки військової частини.

Таким чином, військовими посадовими особами було здійснено розтрату бюджетних коштів на суму понад 60 тис. грн., виділених по програмі живучості баз, складів та арсеналів.

За даним фактом 13.10.2017 військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального регіону України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за ознаками кримінального

Санкція ч. 2 ст. 191 Кримінального Кодексу України передбачає покарання у вигляді обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Військова прокуратура