fbpx
Військових з Криму забезпечать житлом

Військових з Криму забезпечать житлом

Соціальні гарантії

Кабінет Міністрів України схвалив рішення, яке дозволить підвищити соціальний захист військовослужбовців, передає УНН.

Мова йде про проект закону “Про внесення змін до статті 12 Закону України „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” був підтриманий на засіданні уряду,

Як пояснив міністр оборони України Степан Полторак, ці зміни дадуть можливість значно підвищити соціальний захист військових, які переїхали до України з окупованих територій (зокрема, Криму).

“Те, що відбулось після захоплення Криму терористичними військами РФ, це було для них дуже мало і вони приступили останнім часом до крадіжки майна, квартир та будинків наших військових, де вони проживали. Цей закон дає можливість нашим військовим отримати житло і право на компенсацію за оренду житла, незважаючи на те, чи була у них квартира в окупованому Криму, чи ні”, — сказав Полторак.

За словами Міністра оборони України, для Військово-морських сил ЗСУ лише в Одесі цього року Міноборони планує для забезпечення офіцерів і матросів житлом до кінця цього року здати будинок на 82 квартири, гуртожиток на 400 місць і інфраструктуру військового містечка на 1,5 тисячі військових.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Соціальні гарантії