fbpx
Військовим передали 10 “Дозорів-Б”

Військовим передали 10 “Дозорів-Б”

Бронетехніка Дозор-Б Закупівлі ЗСУ Львівський бронетанковий завод Україна

Партія з 10 бронемашин «Дозор-Б» виготовлена та успішно прийнята військовими представництвами у Харкові та Львові – повідомляється на персональній сторінці головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

Подія відбулась на ДП «Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. О.О. Морозова», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

Враховані всі вимоги замовника – машини добре пройшли прийомо-здавальні випробування, прийняті представництвами МОУ та готові до подальшої експлуатації без жодних обмежень.

Бойова машина «Дозор-Б» – це сучасна бронетехніка:

  • котра здатна захистити життя 10 військових від бронебійних куль, уламків осколочно-фугасних снарядів, хімічних та радіаційних атак;
  • з сучасним озброєнням: кулеметна установка БПУ-12,7 з приладом нічного бачення, а також кулемет НСВТ-12,7 з оптичним монокулярним перископічним прицілом;
  • що здатна уражати живу силу, легкоброньовану техніку та вести ефективний вогонь по повітряних цілях, які летять на дозвукових швидкостях.
  • з колісною формулою 4х4, що може ефективно використовуватися для оснащення спеціальних підрозділів Збройних сил України, а також може мати модифікації: бойову, розвідувальну, медичну, командну тощо;
  • яка оснащена надійним 4-тактним дизельним двигуном Deutz потужністю 190 к.с., з турбонаддувом та трансмісією провідної світової марки Allison;
  • зі швидкістю руху понад 100 км/год;
  • що має потужний (5,5 Квт) кондиціонер з вентиляційною спроможністю 400 куб.м./год., який працює в діапазоні температур від +20˚ до +55˚С.
  • з фільтровентиляційною установкою для очищення повітря, котре подається у відсіки, захищаючи людей від отруйних речовин, біологічних аерозолів і навіть радіоактивного пилу.

Зараз потужності «Укроборонпрому» дозволять виготовляти понад 100 бронемашин «Дозор-Б» на рік.

На даний час ведуться роботи подальшого покращення тактико-технічних характеристик машини та надання їй можливості подолання водних перешкод вплав, оснащення новітніми комплексами озброєння.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Бронетехніка Дозор-Б Закупівлі ЗСУ Львівський бронетанковий завод Україна