fbpx
ВМС додатково отримає МБАКи та “Кентаври”

ВМС додатково отримає МБАКи та “Кентаври”

ВМС України ДШК «Кентавр-ЛК» Кузня на Рибальському МБАК Суднобудування Флот

За наявною інформацією наразі на київському ПрАТ«Кузня на Рибальському»  швидкими темпами йде будівництво одного малого броньованого артилерійського катеру проекту 58155 шифр «МБАК», підписано контракт на будівництво ще одного.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на власні джерела

Схожа ситуація з будівництвом десантно-штурмових катерів проекту 58503 типу «Кентавр-ЛК» – укладено контракт на будівництво двох одиниць.

Спуск на воду всіх чотирьох одиниць за умови сталого фінансування очікується впродовж наступного 2019 року тоді ж мають замислити катери до списків Військово-морських сил ЗС України.

До складу ВМС ЗС України вже введено 6 малих броньованих артилерійських катерів, два з яких – «Бердянськ» та «Нікополь» були захоплені Росією 25 листопада 2018 року.

Також 19 листопада 2018 року до Одеси прибули два новозбудовані десантно-штурмові катери проекту 58503 (“Кентавр”), що після завершення всіх необхідних випробувань будуть введені до складу ВМС ЗС України.

Будівництво  вітчизняного ракетного катеру  проекту «Лань» залежить, в першу чергу від готовності протикорабельного комплексу “Нептун”. Раніше озвучувалось про закладку катеру до кінця 2018 року.

Нагадаємо, що головний конструктор заводу «Кузня на Рибальському» Сергій Білозубенко в інтерв’ю для програми «Техніка війни» повідомив, що підприємство може випускати нові десантно-штурмові катери типу «Кентавр» щомісяця, за умови відповідного замовлення та закупівлі комплектуючих.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС України ДШК «Кентавр-ЛК» Кузня на Рибальському МБАК Суднобудування Флот