fbpx
ВМС почало реконструкцію будівлі під майбутню казарму поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби

ВМС почало реконструкцію будівлі під майбутню казарму поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби

Будівництво ВМБ «Південь» ВМС України Флот

У Одесі, неподалік місця базування кораблів, катерів і суден Військово-Морських Сил Збройних Сил України, розпочалася реконструкція будівлі під спеціально пристосовану казарму поліпшеного типу для розміщення військовослужбовців військової служби за контрактом.

Після окупації Криму росіянами українські Військово-морські сили змінили головну базу з анексованого Севастополя на місто Одесу. На жаль вся наявна колись інфраструктура на той час вже була відчужена з фонду ЗСУ, а нове керівництво флоту не поспішало поліпшувати інфраструктуру та фонди, так на третій рік моряки плавзасобів ВМС все ще розміщуються на кораблях.

Після відвертого саботажу колишнім керівництвом нове командування на чолі з контр-адміралом Ігорем Воронченко однією з пріоритетних завдань визначило розміщення особового складу в нормальних умовах. У минулому році з’явилась інформація про передачу до складу ВМС України плавказарм, що раніше знаходились на балансі одного з міністерств та не використовувались, також у жовтні минулого року розпочато будівництво казарм для батальйону морської піхоти який базується у Одеській області. На баланс Військово-морських Сил були передані житлові та адміністративні фонди в Одесі та Бердянську, в останньому планується розміщення батальйону морської піхоти та базу ВМСУ на Азовському морі.

В Одесі ж вже розпочато реконструкцію переданої раніше будівлі на казарму поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби.

За матеріалами прес-служби ВМС України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Будівництво ВМБ «Південь» ВМС України Флот