fbpx
Вогонь у відповідь знищив ворожу “Гвоздику” поблизу Водяного

Вогонь у відповідь знищив ворожу “Гвоздику” поблизу Водяного

Відео з ліквідацією Донбас Морська піхота ООС

По населеному пункту Водяне, що неподалік Маріуполя, була виявлена робота ворожої, забороненої за Мінськими домовленостями самохідних артилерійських установок 2С1 “Гвоздика”, на що командуванням було прийнято рішення про її ліквідації.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

За результатами контрбатарейного вогню по вогневим засобам противника було ліквідовано одну ворожу САУ.

Спочатку за допомогою безпілотного літального апарату було виявлено місцезнаходження ворожих гармат, потім нанесено вогневе ураження по противнику.

Зрозумівши, що їх виявили, ворог почав евакуацію з зайнятих артилерійських позицій.

В ході втечі одна з самохідних гармат через поломку зупинила рух, а її екіпаж пересів на багатоцільовий броньований тягач МТЛБ.

Саму САУ відбуксував колісний евакуаційний тягач КЭТ-Л, на шасі Урал 4320, лісосмуги де гадали перечекати вогонь наших армійців у відповідь.

Проте не склалося:

#реалии_Донбасса #горит_русская_Гвоздика Недавно, в районе н.п. Водяное одно из подразделений ВСУ провела блестящую тактическую операцию по выявлению вражеской артиллерийской группы противника. В ходе скоординированной работы было уничтожено 1 САУ 2С1 “Гвоздика”, повреждено несколько единиц боевой техники и не самых умных “организмов”.Результат: “Караван-300” уходит на Восток, оставив за собой груды выгоревшего металлолома….

Gepostet von Dmitriy Müller am Donnerstag, 11. Juli 2019

Саме неподалік Водяного, 1 липня цього року внаслідок влучання ворожої протитанкової ракети у автомобіль HMMWV загинули старший матрос Майборода Сергій Григорович та сержант Шевченко Ірина Вікторівна.

Також 10-го липня поблизу Гранітного ворог влучанням з ПТРК у КрАЗ вбив уродженця Миколаєва, військовослужбовця 406-ї ОАБр ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України молодший сержант Антон Фака.

Відео з ліквідацією Донбас Морська піхота ООС