fbpx
25 березня – національна прем’єра фільму “Вона та війна” у Києві

25 березня – національна прем’єра фільму “Вона та війна” у Києві

Марія Кондакова Фільм

25 березня о 18:00 у Києві (кінотеатр Жовтень) в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться національна прем’єра фільму “Вона та війна”, який розповідає історії жінок, які захищають незалежність України у боротьбі з російським агресором. Квитки можна придбати на сайті фестивалю Docudays UA за посиланням

Про фільм

Головні герої стрічки: Валерія Бурлакова, Ірина Іванюш, Марія Кушнір.

Коли до них додому прийшла війна, тисячі українських жінок взяли на себе обов’язок стати солдатками й ризикувати своїм життям заради миру та свободи у своїй країні. Цей повнометражний документальний фільм спостерігає за трьома такими жінками та за їхнім життям, якого вони ніколи для себе не очікували.

Перед тим, як стати гранатометницею на лінії фронту неоголошеної війни, Лєра була журналісткою. У проміжках між порушенням режиму тиші та «відповідями» на ворожі обстріли, Лєра шукає відповіді на питання про сенси своєї служби та долі, що формуються між життям та смертю. Тим часом у Києві іншим життям живуть дві дівчини: Ірина, яка після повернення з фронту викладає у коледжі допризовну підготовку юнаків, та юристка Марія, яка у вільний час проходить військові тренування у складі регіональної самооборони.

Зйомки картини тривали майже рік і проходили в зоні АТО, а також у Києві та в Івано-Франківській області.

Творча команда

Режисер: Марія Кондакова

Продюсер: Володимир Філіппов

Оператор: Сергій Стеценко, Марія Кондакова, Євгеній Чернов

Режисер монтажу: Іван Банніков, Серго Клепач, Марія Кондакова

Звукорежисер: Олег Кульчицький, Михайло Закутський

Марія Кондакова — 28-річна письменниця та режисерка, що народилася у Києві і нині мешкає в Парижі. У 2012 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Під час навчання грала головну роль у телесеріалі та працювала асистенткою режисера у роботі над численними рекламними роликами, короткометражними та повнометражними фільмами. Її короткометражний дебют «Листопад» був відібраний для програм понад 50 міжнародних кінофестивалів, у тому числі фестивалю в Локарно та в Клермон-Феррані. Цей фільм здобув 14 нагород і був придбаний Canal+. Фільмографія: Листопад (2014), Вона та війна (2018)

Інтерв’ю з Марією Кондаковою 23 березня на 5 каналі:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Марія Кондакова Фільм