fbpx
Вперше за 40 років Індія завдала авіаудар по території Пакистану

Вперше за 40 років Індія завдала авіаудар по території Пакистану

Авіаінциденти Авіаудар Індія Кашмір Пакистан Світ

Військово-повітряні сили Індії завдали «попереджувального авіаудару» по бойовиках у Пакистані після нападу смертника, що стався раніше цього місяця

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на індійське МЗС

За словами міністра закордонних справ Індії Віджай Ґокхале, індійські ВПС завдали удару поблизу пакистанського міста Балакот. Це місто лежить біля кордону Пакистану зі спірним регіоном Кашмір, і за 80 кілометрів від «лінії контролю», яка є фактично кордоном між підконтрольними Індії і Пакистанові частинами Кашміру.

ОНОВЛЕННЯ 14:00

Стало відомо, що над територією Пакистану був збитий винищувач МіГ-21 ВПС Індії, достеменно відомо про взяття в полон його льотчика.

Як заявив Віджай Ґокхале, бойовики планували здійснити нові атаки на території Індії, тому удар був превентивним. Міністр також додав, що в результаті удару була знищена велика кількість бойовиків, зокрема і командирів.

Представники Пакистану підтвердили, що військовий літак Індії залетів у пакистанський повітряний простір. За словами прес-секретаря ВПС Пакистану генерал-майора Аcіфа Гафура, через це Пакистан по тривозі піднімав власні бойові літаки.

За неофіційною інформацією вони залетіли у повітряний простір Індії та знищили гелікоптер Мі-17, за іншими джерелами авіакатастрофа сталась з технічних причин.

В наслідок чого загинуло два льотчики та цивільний громадянин.

Згаданий авіаудар називають першим ударом, здійсненим по території Пакистану чи підконтрольної йому частини Кашміру з часу останньої війни між двома державами в 1971 році.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Авіаінциденти Авіаудар Індія Кашмір Пакистан Світ