fbpx
Все для перемоги: черговий літак Су-24МР достроково переданий до війська

Все для перемоги: черговий літак Су-24МР достроково переданий до війська

ДП "Миколаївський авіаремонтний завод " ОПК ПС ЗСУ Су-24МР

Прес-служба Державного концерну “Укроборонпром” повідомило про достроково переданий ДП “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП” чергового відремонтованого літака-розвідника Су-24МР до Повітряних сил України.

Фахівцями підприємства був здійснений середній ремонт літака, під час якого була проведена повна перевірка всіх його вузлів та агрегатів, виконаний їх ремонт чи повна заміна. Після цього відремонтований Су-24МР пройшов успішні льотні випробування у присутності представників Повітряних сил ЗСУ та був прийнятий українськими льотчиками.

Наразі Су-24МР виконав переліт до основного місця базування та вже посилив обороноздатність Збройних Сил України.

Нагадаємо, що Державне підприємство “Одеський авіаційний завод” на нещодавно завершеній міжнародній конференції, в якій брали участь військові аташе країн НАТО, представило іноземним партнерам перспективний проект розвитку літаків-розвідників Су-24МР.

Су-24МР – надзвуковий літак-розвідник, який може проводити глибоку розвідку на глибину до 400 км від лінії фронту. Для цього він оснащений РЛС бокового огляду, яка дозволяє фіксувати наземні об‘єкти, в тому числі фортифікаційні споруди та техніку противника, чутливими камерами з високою роздільною здатністю, системами фіксації опромінення РЛС та ІЧ-датчиками для виявлення замаскованих об‘єктів.

ДП "Миколаївський авіаремонтний завод " ОПК ПС ЗСУ Су-24МР