fbpx
Виробництво вітчизняних боєприпасів для потреб ЗСУ розпочнеться в другій половині 2019 року

Виробництво вітчизняних боєприпасів для потреб ЗСУ розпочнеться в другій половині 2019 року

Боєприпаси Виробництво боєприпасів ДАХК «Артем» ОПК
Таку інформацію озвучив під час інтерв’ю для Delo.ua начальник департаменту економіки оборони та безпеки в МЕРТ Юрій Бровченко.

Раніше ми повідомляли, що ТОВ “НВЦ “СПЕЦТЕХНОМАШ” на міжнародній виставці “Зброя та безпека 2017” представило обладнання для виробництва набоїв до стрілецької зброї.

Юрій Бровченко розказав, що набої до стрілецької та автоматичної зброї  калібрами від 5,45 мм до 14,5 мм, серед іншого, планується виробляти на фондах Міноборони також вже  проведено процедури по закупівлі лінії виробництва корпусів снарядів і гільз калібру 100-155 мм.

Також за його інформацією найближчим часом на потужностях одного з приватних підприємств буде закладатись патронний завод, на якому будуть виробляти патрони калібру від 5,45 до 14,5 мм.

Щодо калібрів від 100 до 155 мм то розглядається їх виробництво на ДАХК “Артем”, що зараз спеціалізується на виготовлені боєприпасів класу “повітря-повітря”, комплектуючі до них та інших керованих боєприпасів, а також обладнання для авіаційної техніки.

Розглядаються також питання відновлення і запуску складальних ліній на арсеналах і базах Міноборони, так як це передбачалось з самого початку (коли на арсенали і бази Міноборони надходили комплектуючі, а вже там збирався сам постріл).

Кошти на закупівлю та створення виробництва на фондах Міністерства оборони вже виділено у сумі 1.4 млрд гривень. Вже відбулось підписання контракту та цього року буде сплачено аванс, терміни виготовлення та монтажу складуть приблизно 18-20 місяців. Таким чином, виробництво може бути розпочате вже у другій половині 2019 року.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Боєприпаси Виробництво боєприпасів ДАХК «Артем» ОПК