fbpx
Вже в липні БПЛА АCS-3 надійдуть у ЗСУ

Вже в липні БПЛА АCS-3 надійдуть у ЗСУ

БпА (Безпілотні апарати) Закупівлі ОПК ПС ЗСУ Скаетон

ТОВ “Авіаційна виробнича компанія “Скаетон” у липні поставить Військово-повітряним силам України безпілотник власної розробки та виробництва АCS-3.

Про це повідомляє Укрінформ

Розробка ACS-3 здійснювалась в рамках державного оборонного замовлення.

На прес-конференції директор компанії Микола Топтун розказав, що розробка та виробництво комплексу відбувалось з випередженнням графіку.

“Новий безпілотний комплекс був замовлений Збройними Силами України за державним оборонним замовленням. Розроблявся він три роки і пройшов випробування у 2016-2018 роках. Комплекс буде передано у липні — значно раніше визначеного терміну”, – сказав Топтун.

Тактичний безпілотний комплекс АCS-3 у ході одного польоту спроможний подолати відстань 2500 км, перебувати у повітрі він може до доби. Крейсерська швидкість — 120 км на годину, максимальна швидкість – 160 км.

Оперативно-тактична глибина застосування ACS-3 – до 400 км. Злітна вага до 20 кг.

Менеджер по роботі з ключовими клієнтами ТОВ «Авіаційна виробнича компанія «Скаетон» Юлія Тарасенко зауважила, що у подальшому є плани збільшити тривалість польоту БпЛА з 24 годин до 32. Крім того, комплекс гарантовано зберігає техніку, зокрема, камери спостереження після зйомок ховаються всередину літака. Для БпЛА не потрібно особливої поверхні для запуску і посадки. Від розпакування і запуску потрібно два оператори і 15 хвилин.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


БпА (Безпілотні апарати) Закупівлі ОПК ПС ЗСУ Скаетон