fbpx
Ярош забирає 5 і 8 батальйони УДА з передової

Ярош забирає 5 і 8 батальйони УДА з передової

Добровольці Тероборона (ТрО) УДА

Українська добровольча армія йде з позицій на лінії зіткнення. УДА зосередиться на розбудові підрозділів територіальної оборони.

Про це під час святкування у Дніпрі Дня захисника України заявив Командир формування, народний депутат України Дмитро Ярош. Його слова цитує видання “Дніпроград”:

«В цей день я оголошую про те, що 5 та 8 окремі батальйони Української Добровольчої Армії виходять з передової, але ми не виходим з війни. Поки триває війна ми будемо брати участь в ній. Сьогодні найголовніше завдання для УДА – це побудова територіальних загонів оборони, які мали б чіткий функціонал»

 

Цій заяві влітку 2018 року передувала зустріч Дмитра Яроша та Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва. Тоді добровольцям було запропоновано укласти контракти зі Збройними силами України.

Тоді ж, 24 липня,  прес-служба ООС повідомила, що Ярош та Наєв обговорили “можливу участь бійців УДА у підготовці сил для охорони державного кордону, підрозділів територіальної оборони, та інших ініціатив очільника УДА.”

Ще раніше питання розбудови військового резерву за допомогою потенціалу УДА Дмитро Ярош обговорював з Начальником Генерального штабу ЗСУ Віктором Муженком. Очікувалося, що нардепа призначать радником НГШ, однак, зі слів Муженка цього так і не сталося.

Бачення розбудови резерву ЗСУ від представників УДА викладено у законопроекті “Про Українську добровольчу армію”. Натомість, Генштаб розбудовує резерв за двома напрямками. З одного боку йде підготовка так званого ОР-1 (оперативний резерв), до складу якого входять військовослужбовці запасу і яких призивають на щорічні збори для перепідготовки. З іншого – ОР-2 – підрозділи територіальної оборони. З 2018 року розпочався процес формування бригад територіальної оборони. Очікується, що в кожній області буде щонайменше одна така бригада. А в прикордонних – більше.

Детальніше про резерв дивись у програмі #ефір4_5_0 від 22 вересня 2018 року:

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Добровольці Тероборона (ТрО) УДА