fbpx
Є перші результати роботи ВМС на Азові!

Є перші результати роботи ВМС на Азові!

«Кременчук» (P177) «Лубни» (P178) Азовське море ВМС України МБАК Російська агресія Україна Флот

Відповідно до чергового аналізу моніторингової групи “Майдан закордонних справ”, “Інституту Чорноморських стратегічних досліджень” та BlackSeaNews опублікованих Андрієм Крименко на початок жовтня є прямий позитивний ефект від рішень щодо перебазування до Азовського моря броньованих артилерійських катерів  P177 “Кременчук” та  P178 “Лубни”, а також двох допоміжних – «Донбас» та «Корець» 

Мова йде про:

  1. у вересні 2018 повністю припинилися затримання торгівельних суден на відстані ближче 12 миль від берегів України
  2. у вересні суттєво зменшилася кількість затримань суден з боку Берегової охорони ФСБ РФ безпосередньо посеред Азовського моря: 21 затримання у травні, 25 – у червні, 40 – у липні, 14 – в серпні та 8 – у вересні.
  3. у вересні традиційний район затримань суден в морі кораблями Берегової охорони ФСБ РФ змістився на 30 миль (50 км) на південь від традиційного розташування поблизу Бердянська — ближче до окупованого Криму

Також у цей час було значне збільшення кількості військових навчань, що проводила Україна на узбережжі Азовського моря, та акцентування нашої країни уваги міжнародної спільноти до агресивних дій Росії у регіоні.

Читайте також: Українська авіація провела навчання в Приазов’ї

В подальшому наша держава буде збільшувати присутність на Азові та вже анонсовані військові навчання морської компоненти в цьому році.

Також буде розширюватись катерно-корабельне угрупування з формуванням бази Військово-морських Сил ЗС України на Азовському морі.

Під час переходу українських суден «Донбас» та «Корець» до Маріуполя і їх супроводу малими броньованими артилерійськими катерами P177 “Кременчук” та  P178 “Лубни” була спроба провокації росіянами наших плавзасобів, але діями екіпажів українських катерів вони були відігнані та у подальшому не наближались:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Кременчук» (P177) «Лубни» (P178) Азовське море ВМС України МБАК Російська агресія Україна Флот