fbpx
Єхануров каже, що Тимошенко тягне пустушку

Єхануров каже, що Тимошенко тягне пустушку

Корупція Міністр оборони Україна

Міністр оборони України Юрій ЄХАНУРОВ наполягає, щоб матеріали про всі порушення в господарській діяльності Міністерства оборони, виявлені Головним контрольно-ревізійним управлінням, були передані до Генеральної прокуратури. Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України.

Ю. ЄХАНУРОВ вважає, що оприлюднення прем’єр-міністром Юлією ТИМОШЕНКО результатів перевірки КРУ і акцентування на них особливої уваги пов’язане з наближенням виборчої кампанії з виборів Президента. Він наголосив, що тема порушень в госпдіяльності Міністерства оборони стала порушуватися з певною періодичністю. При цьому, за словами міністра, у деяких випадках дійсно є підстави для проведення ретельнішої перевірки і розслідування виявлених фактів, а в деяких випадках звинувачення є безпідставними.

«Ну, одну і ту саму пустушку тягнути… Ну я розумію, що треба зібрати якусь кількість матеріалу – його й подали. Таким чином, у багатьох співробітників є бажання так оцінити, знаєте, що це наїзд. Юлія Володимирівна, ви сказали, що потрібно бути коректними – я говорю коректно. Спасибі за перевірку, вона дасть нам можливість виявити багато недоліків, які у нас є. Ми це зробимо. Прохання передати все до прокуратури з тим, щоб потім ті, хто перевіряв, – адже поле життя довге, – так щоб хоча б в очі подивитися тим людям, коли вони підуть з урядових структур, і коли ми зустрічатимемося як звичайні громадяни, десь на вулиці. Таким чином, вина Міністерства оборони полягає у тому, що це передвиборчий період, шановні друзі, і нікуди від цього не подітися. І команда, яка дана щодо накату, вона йде… Я ніколи своїх попередників не обливав брудом – я намагався мовчати», – сказав Ю. ЄХАНУРОВ.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні на засіданні уряду були оприлюднені результати перевірки ГоловКРУ господарської діяльності Міністерства оборони. Зокрема, було заявлено про виявлення масштабних порушень у земельній сфері, про корупцію в Міністерстві оборони під час організації харчування солдатів і закупівлі палива для військової техніки. Після цього Ю. ТИМОШЕНКО попросила Верховну Раду і МВС створити спеціальну слідчу групу за фактами корупції в Міноборони, а також запропонувала Президенту відправити Ю. ЄХАНУРОВА у відставку.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Корупція Міністр оборони Україна