fbpx
За 3 роки Збройні Сили повністю перейдуть на нову систему харчування

За 3 роки Збройні Сили повністю перейдуть на нову систему харчування

ЗСУ Міністерство оборони Міністр оборони Реформа Степан Полторак Харчування

Радник Міністра оборони України Юрій Бірюков повідомив в себе на сторінці у Facebook про підписання наказу Міністра оборони Степана Полторака про перехід Збройних Сил України на нову систему харчування:

Для підписання цього Наказу команді на чолі з Діаною Петреня, яка його підготувала, знадобилось погодження 19(!) відомств Міністерства оборони. Окрім самого проекту вони підготували та розробили внутрішню програму для Міністерства по обліку продуктів та коштів якими користуватимуться у військових частинах.

Відповідно до цього рішення в Збройних Силах збільшено раціон харчування з 32 позицій до 348. Зокрема додано свіжі овочі та фрукти, та такі позиції як кава. Адже відповідно до старих норм Міністерство оборони не могло закуповувати цей напій для бійців у відсутності його серед позицій по нормам харчування.

Ще один важливий елемент Наказу – Міністерство Оборони відмовляється від фірм аутсорсерів, що готують їжу для військовослужбовців, тепер військові частини самі найматимуть кухарів для приготування.

 

Також планується поетапний перехід Збройних Сил України на нову систему харчування протягом 3-х років, загалом цього року має перейти близько 20% особового складу.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ЗСУ Міністерство оборони Міністр оборони Реформа Степан Полторак Харчування