Захоплені кораблі знайшлися в Керчі

Захоплені кораблі знайшлися в Керчі

ВМС України Керченська криза Крим Окупант Російська агресія росія Флот

Раніше зниклі з акваторії причалу на Генмолі малі броньовані артилерійські катери «Нікополь» (P176), «Бердянськ» (P175), та буксир «Яни Капу» (А947) знайшлися

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Користувач у Twitter RoksolanaToday&Крым25% опублікував знімки з розташуванням захоплених українських кораблів.

«Нікополь» (P176), «Бердянськ» (P175) були переміщені до основи причальної стінки та накриті маскувальною сіткою на Генмолі:

Буксир «Яни Капу» (А947) знаходиться в кінці причальної стінки між іржавим судном на березі та протидиверсійним катером Чорноморського флоту ВМФ Росії П-191 «Кадет» (840):

Раніше він також знаходився у цьому місці, проте певний час був відсутній, тому можна зробити логічне припущення, що українські кораблі в проміжку з 25 червня по 1 липня залишали стоянку у Генмолі. Для чого і чому це було зроблено наразі не відомо.

25 листопада 2018 року у Азовському морі прикордонники та співробітники ФСБ Росії вчинили силове захоплення із застосуванням зброї трьох українських військових кораблів та членів їхніх екіпажів. Українські моряки отримали поранення. Із порушенням усіх норм міжнародного права

Росія звинуватила 24-х українських моряків у нібито незаконному перетині кордону Росії. Моряків помістили у СІЗО в Москві.

ВМС України Керченська криза Крим Окупант Російська агресія росія Флот