fbpx
Захоплені кораблі знайшлися в Керчі

Захоплені кораблі знайшлися в Керчі

ВМС України Керченська криза Крим Окупант Російська агресія Росія Флот

Раніше зниклі з акваторії причалу на Генмолі малі броньовані артилерійські катери «Нікополь» (P176), «Бердянськ» (P175), та буксир «Яни Капу» (А947) знайшлися

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Користувач у Twitter RoksolanaToday&Крым25% опублікував знімки з розташуванням захоплених українських кораблів.

«Нікополь» (P176), «Бердянськ» (P175) були переміщені до основи причальної стінки та накриті маскувальною сіткою на Генмолі:

Буксир «Яни Капу» (А947) знаходиться в кінці причальної стінки між іржавим судном на березі та протидиверсійним катером Чорноморського флоту ВМФ Росії П-191 «Кадет» (840):

Раніше він також знаходився у цьому місці, проте певний час був відсутній, тому можна зробити логічне припущення, що українські кораблі в проміжку з 25 червня по 1 липня залишали стоянку у Генмолі. Для чого і чому це було зроблено наразі не відомо.

Нагадаємо, що 25 листопада 2018 року у нейтральних водах Чорного моря прикордонники та співробітники ФСБ Росії вчинили силове захоплення трьох українських військових кораблів та їхніх екіпажів. Трої українських моряків отримали поранення.

Росія звинуватила 24-х українських моряків у нібито незаконному перетині кордону Росії. Моряків помістили у СІЗО в Москві.

ВМС України Керченська криза Крим Окупант Російська агресія Росія Флот