fbpx
Загострення поблизу Маріуполя – є інформація про знищену позицію російсько-терористичних військ.

Загострення поблизу Маріуполя – є інформація про знищену позицію російсько-терористичних військ.

701 обмп ВМС України Маріуполь Морська піхота Російська агресія

Як повідомляє блогер та волонтер Серж Марко – під Маріуполем точаться запеклі бої, зараз за непідтвердженою інформацією морським піхотинцям вдалось знищити позицію російсько-терористичних військ:

Под Мариуполем с утра сильный бой.Велком в 2014 год. Хочется ошибиться, но вроде все очень серьезно. С нашей стороны ес…

Опубліковано Serg Marco 20 березень 2017 р.

Відомо, що доволі довгий час нашим бійцям на цій ділянці надокучає опорний пункт бойовиків на висоті 73 поблизу селища Водяне, інформацію про який ми публікували на сторінках у соцмережах:

Опорний пункт російсько-колаборантських військ на висоті 73 м поблизу населеного пункту Водяне Новоазовського району.Ін…

Опубліковано mil.in.ua 17 лютого 2017 р.

З цієї висоти працюють ворожі снайпери та розрахунки вогневих засобів противників, що наносять втрат українським Збройним Силам.

Також нещодавно на сторінці Сержа Марко у твітері з’явився пост про хорошу тенденцію у українських морських піхотинців, що боронять підступи до Маріуполя на цій ділянці фронту.

в якому наші дописувачі впізнали крайні позиції українських захисників перед “Дєрзкім” – саме так бойовики називаються свій опорний пункт на висоті 73 перед селищем Водяне. Ще стало відомо, про зайняття цих позицій коли цю ділянку лінії зіткнення боронив 1 батальйон морської піхоти – на початку жовтня минулого року та передачі їх під час ротації новоствореному 701 батальойну. Ось який вигляд вони мали тоді:

Як можемо побачить бійці значно посилили ці позиції, а нещодавнє загострення тут призвело до згоряння місцевих чагарників. Фото пожежі з твітеру Serg Marco – зйомка з Водяного:

Тому можна з великою вірогідністю впевненості сказати, що йде мова саме про цей опорний пункт, якщо інформація про його знищення підтвердиться то можна буде говорити про значне поліпшення тактичного становища наших військ на цій ділянці фронту через ліквідацію цього апендиксу на лінії зіткнення:

 

ОНОВЛЕННЯ:

Оновлення 15:30

Станом на 15:00 речник прес-центру штабу АТО повідомляє про використання бойовиками реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град”, наразі є інформація про 9-х поранених українських бійців на цій ділянці:

Загострення поблизу Маріуполя – прес-центр штабу АТО повідомля…

Загострення поблизу МаріуполяПоблизу Маріуполя фіксується значне збільшення інтенсивності бойових зіткнень. Прес-центр штабу АТО в ефірі 5 каналу повідомляє про 9-х поранених українських захисників та використання російсько-терористичними військами реактивних систем залпового вогню "Град"Також є інформація про знищення Збройними Силами України ворожої позиції: http://mil.in.ua/zahostrennya-poblyzu-mariupolya-ye-informaciya-pro-znyschenu-pozyciyu-rosiysko-terorystychnyh-viysk/

Опубліковано mil.in.ua 20 березень 2017 р.

Волонтер Семен Кабаєв повідомив про 4-х загиблих бійців з УДА в наслідок загострення поблизу Маріуполя. Світла пам’ять загиблим Героям та мужності оборонцям української землі!

Оновлення від 16:40

Прес-центр штабу АТО надав уточнену інформацію про втрати -загинули 2 бійців ЗСУ, ще 7 поранено
Світла пам’ять Героям!

Штаб АТО: за уточненою інформацією внаслідок боїв на Маріупольському напрямку загинули 2 військовослужбовці, ще 7 отрима…

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 20 березень 2017 р.

Оновлення 17:30

Прес-центр штабу АТО каже про успішний контрнаступ Збройних Сил поблизу Маріуполя:

Штаб АТО: в районі населеного пункту Водяне відбувся бій військовослужбовців Збройних Сил України з ДРГ противникаО…

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 20 березень 2017 р.

Оновлення 18:10

Оновлення 18:30

Штаб АТО: У бою під Водяним противник поніс значні втратиЗа даними розвідки, внаслідок бою між військовослужбовцями Збр…

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 20 березень 2017 р.

 

Оновлення 23 березня 00:20

22 березня 2017 року в соціальній мережі twitter волонтер Аліна Михайлова та ряд внутрішніх джерел порталу спростувала припущення, що загострення на Маріупольському напрямку поблизу селища Водяне пов’язане з боями ЗСУ за висоту 73:

701 обмп ВМС України Маріуполь Морська піхота Російська агресія