fbpx
Залучення оперативного резерву до військових навчань

Залучення оперативного резерву до військових навчань

ЗСУ Резерв

Під час відновлення боєздатності військових частин, що повернулись до пунктів постійної дислокації після виконання службово-бойових завдань у зоні проведення військової операції на Донбасі, до планових етапів навчань залучаються резервісти цих військових частин.

Тривалість таких зборів – 30 днів, під час них резервісти спочатку проходять індивідуальну підготовку у Навчальних центрах Збройних Сил та згодом злагодження у складі рот-батальйонів-бригади. За кожним офіційно працевлаштованим резервістом зберігається робоче місце та заробітна плата на період навчань, а непрацюючим резервістам виплачується допомога у розмірі понад 1600 грн. Також в залежності від військового звання резервісти отримують грошові виплати.

Вперше така практика в Україні відбулась у 2016 році та до них залучили близько 10 тис резервістів. У минулому 2017 році до зборів було залучено 20 тис резервісті, які проходили бойове злагодження в складі 12 бригад Збройних Сил України.

У 2018 році окрім зборів оперативного резерву першої черги також будуть проводитись військові навчання з оперативним резервом другої черги, яким комплектуються військові частини територіальної оборони та військові частини резерву.

Станом на кінець лютого у Збройних Силах розпочались збори резервістів 14 механізованої бригади та окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Південь».

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ЗСУ Резерв