fbpx
“Замочування” техніки 79 бригади

“Замочування” техніки 79 бригади

79 бригада ДШВ Десантно-штурмові війська (ДШВ) навчання

Нещодавно ми повідомляли про унікальний досвід наших десантників які виконуючи переправу через водну перешкоду вперше в історії ЗСУ застосували РСЗВ “Град” з парому. Сьогодні публікація про досвід 79 бригади, яка напередодні здійснила “замочування” своїх машин:

Так окрім звичних до форсування водних перешкод БТРів десантники перевірили наплаву свої САУ, зенітно-ракетні комплекси “Стріла-10” та інші спеціальні машини

Попередньо, на всіх машинах, які залучалися до «замочування», були проведені необхідні роботи з герметизації корпусів. Екіпажі бойових машин пройшли відповідне навчання, засвоїли вимоги, обсяг і порядок виконання робіт для підготовки техніки до руху на плаву.

Машина, яка заходить у воду, спершу зачеплюється тросом з черговим тягачем для страхування. Після того, як машина заходить у воду до глибини приблизно 1 метр – зупинка. Екіпаж бойової машини візуально перевіряє герметичність корпусу зсередини, у моторному та у десантному відділенні, контролює роботу систем та механізмів, насосного обладнання.


Далі старший машини доповідає на берег про готовність чи неготовність здійснювати рух на плаву. Якщо рух дозволений, то екіпаж відчеплює страхувальний трос, а механік-водій вмикає передачу і далі бойова машина рухається на плаву. При виявлені критичного протікання, машина відразу повертається на берег.

 

За інформацією та матеріалами прес-служби ВДВ України


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


79 бригада ДШВ Десантно-штурмові війська (ДШВ) навчання