fbpx
Заступником Голови СЗР стала 33-річна юристка

Заступником Голови СЗР стала 33-річна юристка

Володимир Зеленський Служба зовнішньої розвідки Указ Президента

Президент України призначив 33-річну Катерину Сляднєву заступником Голови Служби зовнішньої розвідки України.

Про це йдеться у відповідному Указі президента України

До лютого 2018 року вона працювала в прокуратурі міста Києва заступником начальника управління нагляду в кримінальному провадженні.

Катерина Сляднєва професійний юрист, працювала в органах прокуратури, останні півтора роки відповідала в Службі зовнішньої розвідки за правове забезпечення діяльності Служби.

“Призначити Сляднєву Катерину Анатоліївну заступником Голови Служби зовнішньої розвідки України”, – сказано в указі №553/2019.

Сляднєва очолювала робочу групу з опрацювання проекту нового Закону України «Про розвідку», який мав усунути недоліки діючих нормативно-правових актів, чітко розмежувати повноваження та обов’язки розвідувальних органів держави, створити законодавче підґрунтя практичній взаємодії з партнерськими службами з країнами НАТО та ЄС.

Нова редакція законопроекту була приведена у відповідність до вимог Закону України «Про національну безпеку України», зокрема, враховано нові запроваджені Законом механізми демократичного цивільного контролю, а також включено норми, які дозволять забезпечити баланс між прозорістю парламентського контролю та потребою у забезпеченні захисту чутливої інформації про розвідувальну діяльність.

Також було впроваджено додаткові соціальні гарантії для співробітників розвідувальних органів з врахування специфіки їх діяльності.

Освіту Сляднєва отримала у Львівському університеті бізнесу та права за спеціальністю судоустрою, прокуратури і адвокатури.

Раніше на посаду Голови Служби зовнішньої розвідки України було призначено генерал-лейтенанта Владислава Бухарєва.

Владислав Бухарєв закінчив Київське вище військове інженерне училище зв’язку, служив в Збройних Силах. З 1992 по грудень 2007 року служив у СБУ на оперативних і керівних посадах. Потім до 2019 року перебував на посаді заступника голови ДПА – начальника податкової міліції. З 2010 вийшов на пенсію за вислугою років.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Володимир Зеленський Служба зовнішньої розвідки Указ Президента