fbpx
Затримання танкеру «NEYMA»: суд арештував судно

Затримання танкеру «NEYMA»: суд арештував судно

Азовське море Керченська криза Крим Російська агресія Суд

Український суд арештував російський танкер “NEYMA”, затриманий 25 липня у Ізмаїлі Службою безпеки України спільно з Військовою прокуратурою.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос

Танкером “NEYMA” Росія блокувала українські військові кораблі у Керченській протоці 25 листопада 2018-го року.

Перед походом з окупованої Керчі до Ізмаїлу судно змінило власника та назву на «NIKA SPIRIT», проте номер ІМО – 8895528, згідно даних міжнародної інформаційної системи EQUASIS ідентифіковано як вже відомий танкер «NEYMA»

“Українським судом перевірено правомірність дій військових прокурорів та слідчих СБУ, а також дотримання ними вимог закону під час проведення 25.07.2019 обшуку вже всім відомого російського танкеру “NEYMA”, який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці. За результатами розгляду відповідного клопотання судом накладено арешт на вказане судно разом з вилученими під час обшуку документами”, – написав Анатолій Матіос

Затриманий танкер «NEYMA» проходить у розслідуванні як речовий доказ.

“Російськими ЗМІ поширюється недостовірна інформація нібито про незаконне проведення працівниками правоохоронних органів України слідчих дій на даному судні без дозволу консула РФ. Пояснюю – судно, після проходження ним прикордонного та митного контролю на території України, вважається таким, що має відкритий кордон”, – додав Матіос.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Азовське море Керченська криза Крим Російська агресія Суд