fbpx
Завершився третій етап передислокації в ДР Конго миротворців

Завершився третій етап передислокації в ДР Конго миротворців

18 окремий вертолітний загін Авіація Африка ДР Конго ЗСУ Миротворча місія Україна

У міжнародний аеропорт Ентеббе Республіки Уганда літаком Ан-124-100М «Руслан» 19 лютого доставлено 90 тонн військового вантажу в супроводі 2 українських миротворців.

Це є завершенням третього етапу передислокації особового складу і техніки 18-го окремого вертолітного загону НД Україні для виконання завдань Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго, повідомили в прес-службі Міністерства оборони.

Таким чином, 40 військовослужбовців, 23 одиниці автомобільної та спеціальної техніки і більше 210 тонн технічного та тилового майна українського миротворчого контингенту доставлений в Конго літаками авіакомпанії «Авіалінії Антонова».

Передислокацію решти особового складу і техніки 18-го окремого вертолітного загону планується здійснити в ході наступних етапів повітряним і морським транспортом.

Зараз українці облаштовують свій базовий табір, який називається «Фокулярій кемп» і дислокується в місті Гома неподалік від міжнародного аеропорту «Де-Гома».

Оперативна обстановка в районі розташування українських миротворців стабільна і контрольована. Нагадаємо, 10 лютого Міністерство оборони розпочало відправку миротворців, а також майна і техніки, необхідних для дислокації 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил для виконання завдань Місії Організації Об’єднаних Націй в Демократичній Республіці Конго.

Крила


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


18 окремий вертолітний загін Авіація Африка ДР Конго ЗСУ Миротворча місія Україна