fbpx
Завод імені Малишева провів регламентний ремонт та модернізацію партії танків “Булат”

Завод імені Малишева провів регламентний ремонт та модернізацію партії танків “Булат”

Булат Завод ім. Малишева Т-64 Т-84
Прес-служба ДК “Укроборонпром” повідомила про відновлення та модернізацію 50 одиниць ОБТ “Булат” на ДП “Завод ім. В. О. Малишева”. Машини брали участь в бойових діях на Сході України тому потребували регламентного ремонту. На черзі ще 14 танків, що будуть відновлені та модернізовані для українських вояків.

 

Інформації по модернізації цих машин наразі немає, але можна припустить, що на них встановлене додаткове навігаційне обладнання, як і на Т-64БВ про яке ми повідомляли раніше:

 

Окрім цього, на модернізованих зразках Т-64БВ також були встановлені:

  • нові приціли нічного бачення
  • радіостанції з радіусом дії до 70 км

Більш детально про модернізацію танку Т-64БВ можна ознайомитись у статті 

 

Що ж до “Булатів”, то ці броненмашини пройшли найгарячіші точки військових дій, захищали Луганьский аеропорт та стримували наступ сепаратистів у Маріупольскому напрямку. Машини витримали удари супротивника та зберегли життя нашим захисникам. Загалом, за 3 роки 64 “Булати” проявили себе на полі бою та зарокемедували себе як якісна та безпечна техніка.

 

Нині на заводі ім. Малишева розпочинають регламентний ремонт та модернізацію партії танків Т-84. Цей танк є попередником новітніх “Оплотів”. На заводі також виконується експортний контракт на виробництво “Оплотів”, фахівці готові розпочати їх виробництво й для української армії, в разі отримання відповідного замовлення.

 

За матеріалами прес-центру Укроборонпрому

Булат Завод ім. Малишева Т-64 Т-84
Підтримати