fbpx
Завтра здадуть український авіапром?

Завтра здадуть український авіапром?

«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-124 «Руслан» Ан-140 Ан-148/158/178 Ан-70/188 Україна

Угоду про створення спільного підприємства російської Об’єднаної авіабудівної корпорації (ОАК) і українського державного авіабудівного концерну (ДАК) “Антонов” буде підписано 27 жовтня в Києві.

“Підписання установчих документів нового СП приурочено до чергового засідання комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії, яке пройде в Києві на цьому тижні”, – сказало у понеділок джерело в російському оборонно-промисловому комплексі.

Він повідомив, що з російської сторони угода підпише президент ОАК Олексій Федоров, а з української – президент, генеральний конструктор ДАК “Антонов” Дмитро Ківа.

Раніше Федоров повідомив, що СП створюється під конкретні “Антоновські” проекти, зокрема , літаки Ан-140, Ан-148, Ан-124 і, можливо, застосування в проекті Ан-70. “СП буде координувати основні роботи, пов’язані з “Антоновської” тематикою – це маркетинг, організація продажів і післяпродажного обслуговування, підтримка коопераційних зв’язків”, – сказав він.

За словами Федорова, однієї із завдань створюваного СП буде підготовка пропозицій по інтеграції російської й української авіабудівної промисловості. “Основна ціль СП – це, насамперед , підготовка пропозицій і вироблення механізмів інтеграції ОАК і концерну “Антонов” для того, щоб можна було реально виходити на створення єдиної компанії”, – сказав глава ОАК.

По оцінці фахівців ОАК, підготовка інтеграції авіабудівних галузей України й Росії займе рік-півтора. Якнайшвидшому об’єднанню заважає юридично-правова форма власності українських підприємств.

Крила

«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-124 «Руслан» Ан-140 Ан-148/158/178 Ан-70/188 Україна