fbpx
Збройні Сили купують автономний польовий табір

Збройні Сили купують автономний польовий табір

Командування Сил логістики Матеріально-технічне забезпечення Польові намети Реформа

З метою забезпечення належних умов для розміщення військ (сил) у польових умовах реалізується проект експериментального автономного польового табору для розміщення батальйону з використанням сучасних модульних конструкцій, захищених споруд, та комплекту польової інфраструктури для життєзабезпечення особового складу.

Про це під час брифінгу розказав начальник Головного управління логістики – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Гаврилюк Іван Юрійович

На сьогодні, на підставі наказу МО України проведено технічну специфікацію комплекту польового табору, у тому числі за окремими його елементами, моніторинг підприємств України щодо можливості їх виготовлення.

Планується до вересня провести закупівлю та впродовж 3-х місяців дослідну експлуатацію закупленого зразку, за результатами якої поставити на забезпечення Збройних Сил України.

До складу комплекту входять каркасні намети для розміщення особового складу, модульні конструкції для розташування побутових приміщень, медичного підрозділу, штабу тощо.

У жовтні 2017-го року було продемонстровано новий каркасний намет, що у перспективі буде замінювати наявні у Збройних Силах України типу УСБ та УСТ при розгортанні польового табору:

Відповідний каркасний намет та його оснащення в середині були продемонстровані Головнокомандувачу ЗСУ – Президентові України Петру Порошенко:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Командування Сил логістики Матеріально-технічне забезпечення Польові намети Реформа