fbpx
Збройні Сили будуть навчатись боям у населеному пункті

Збройні Сили будуть навчатись боям у населеному пункті

184 Навчальний центр ЗСУ

Як повідомляє Ukrainian Military Pages, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ (військова частина А4150, також відомий як Яворівський військовий полігон) оголосив тендер на виконання робіт із «Будівництва навчального місця «Бій в населеному пункті».

На будівництво планується витратити 39,68 млн. грн. Торги відбудуться 11 травня. Роботи із будівництва об’єкту повинні закінчитися до 31 грудня поточного року.

Тренувальні комплекси, а іноді й цілі штучні міста, для відпрацювання специфіки бою у місті широко використовуються у світі для підготовки військових та поліцейських сил.

У 2016 році подібний комплекс збудований у Литві – на території у 15 гектарів було побудовано 26 об’єктів: житлові будинки, школа, церкви, поліцейський відділок, магазин, стадіон, автобусна зупинка, вулиці, тротуари, ігрові дитячі майданчики та інші будівлі.

Ми вже писали про актуальність подібного центру для України та аналізували досвід іноземних держав у матеріалі Створення навчального центру ведення бойових дій в місті.

184 Навчальний центр ЗСУ