fbpx
Збройні Сили отримали нову радіолокаційну станцію

Збройні Сили отримали нову радіолокаційну станцію

Закупівля озброєння ПС ЗСУ РЛС

Компанія “Укрсцецтехніка” повідомила в себе на сторінці у Facebook про передачу радіолокаційної станції “Малахіт” до Збройних Сил України в рамках виконання державного контракту:

«Компанією «Укрспецтехніка» успішно, а головне якісно і в термін, виконана чергова поставка РЛС “МАЛАХІТ” по державному контракту. РЛС “Малахіт” стала на бойове чергування для моніторингу та контролю за повітряним простором над територією України», – йдеться у повідомленні

Радіолокаційна станція розміщується на шасі КрАЗ і одному вантажному причепі

. Радар може виявляти цілі, що рухаються зі швидкістю до тисячі метрів за секунду і супроводжувати до 256 з них. Виробником нової РЛС є компанія «Укрспецтехніка».

Для заміни застарілих і енергоємних радарів радянського виробництва міністерство оборони України прийняло на озброєння (до парку ВПС країни) нові радіолокаційні станції «Малахіт» у січні 2012 року.

Тактико-технічні характеристики радіолокаційної станції “Малахіт”:

Максимальна дальність виявлення винищувача типу “МіГ”: 400 км

Кількість цілей, які автоматично виявляються: 256 штук

Час розгортання/згортання: 53 хвилини

Відстань до винесеного пункту управління РЛС: 100 метрів

Раніше Запорізьке підприємство “НВК “Іскра” передало Збройним Силам України радіолокаційні станції 79К6, 35Д6 та модернізований до виду 35Д6М РЛС 19Ж6.

Радіолокаційна станція 79К6 «Пелікан»- це рухома трьохкоординатна радіолокаційна станція кругового огляду, яка дозволяє виявляти повітряні цілі на відстані до 400 км, подавати їх координати засобам протиповітряної оборони для негайної реакції та знищення супротивника.

Радіолокаційна станція 35Д6 – призначена для виявлення цілей на малих та середніх висотах в умовах впливу активних та пасивних завад з видачею координатної та трасової інформації, а також для роботи у складі сучасних автоматизованих систем ППО та для видачі цілевказівок зенітно-ракетним комплексам.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Закупівля озброєння ПС ЗСУ РЛС