fbpx
Житомирські десантники готуються відправитися до Косово

Житомирські десантники готуються відправитися до Косово

95 бригада ДШВ Десантно-штурмові війська (ДШВ) Миротворча місія Польща Україна

Завтра, 8 вересня, у Житомирі, на базі 95-ї окремої аеромобільної бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України триватиме сертифікація чергової, 13-ї ротації національної складової спільного українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” до виконання миротворчих завдань у складі сил КФОР у Косовому.

За ходом проведення сертифікації українського миротворчого підрозділу спостерігатимуть офіцери Об’єднаного оперативного командування Збройних Сил України на чолі з першим заступником командувача Об’єднаного оперативного командування ЗС України генерал-майором Сергієм Попко.

Метою сертифікації є перевірка готовності миротворчого контингенту до виконання завдань у складі сил КФОР у Косовому.

Під час спланованих заходів вивчатиметься рівень злагодженості командування і штабу, їхньої здатності планувати спеціальні дії та здійснювати керівництво підпорядкованими підрозділами у різних умовах.

В ході сертифікації офіцерами Об’єднаного оперативного командування Збройних Сил України буде визначено рівень фахової підготовки майбутніх миротворців, укомплектованість миротворчого батальйону озброєнням, військовою технікою та матеріально-технічними засобами.

Зокрема, під час сертифікації перевірятиметься тактико-стройовий та тактико-спеціальний вишкіл майбутніх миротворців, якість виконання ними вправ стрільб зі стрілецької зброї, озброєння броньованих розвідувально-дозорних машин та автомобілів “Хаммер”.

Також особовий склад нової ротації національної складової спільного українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” складатиме іспити з фізичної підготовки, виконуватиме вправи з водіння автомобільної та броньованої техніки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


95 бригада ДШВ Десантно-штурмові війська (ДШВ) Миротворча місія Польща Україна