fbpx
Зміни в наказ МОУ №12 від 12 січня 2018

Зміни в наказ МОУ №12 від 12 січня 2018

Реформа Харчування

Сьогодні були прийняті та затверджені рішення щодо внесення змін в наказ МОУ №12 від 12 січня 2018 року та додатково будуть переведені нові військові частини на нову систему харчування за каталогом продуктів, повідомляє Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ

З травня на нову систему харчування додатково переходить Президентський полк та впрожовже року ще три військові частини. До змін у наказі було заплановано, що 51 військова частина перейде на нову систему харчування за каталогом у 2018 році.

Нагадаємо, що у 2017 році на нову систему продовольчого забезпечення із застосуванням Каталогу продуктів харчування переведено 23 військові частини та установи.

Відповідно до цього рішення в Збройних Силах збільшено раціон харчування з 32 позицій до 348. Зокрема додано свіжі овочі та фрукти, та такі позиції як кава. Адже відповідно до старих норм Міністерство оборони не могло закуповувати цей напій для бійців у відсутності його серед позицій по нормам харчування.

Реформа Харчування