fbpx
ЗСУ самостійно модернізують САУ «МСТА-С»

ЗСУ самостійно модернізують САУ «МСТА-С»

Артилерія ЗСУ МСТА-С ОПК

В рамках робіт з ремонту та модернізації самохідних артилерійських установок типу «МСТА-С» калібру 152-мм, окрім відновлення, встановлюються новітні вітчизняні електронно-оптичні системи типу «Око».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

Вони дозволяють вести огляд місцевості за будь-якої пори доби в декількох режимах.

Ремонтними підрозділами вже освоєно відновлення блоків вузлів та агрегатів артилерійських установок, коробок передач та двигунів автомобілів, на яких вони розміщені. Також тут впроваджено капітальний ремонт бронетанкових шасі, що в комплексі дозволяє відновлювати таку техніку у повному обсязі.

Окрім ремонту та модернізації бронетехніки на 732-й Центральній артилерійській базі озброєння вперше у Збройних Силах України виготовляються індивідуальні та групові комплекти запчастин, інструментів, приладдя, призначеного для експлуатації та ремонту техніки.

Тут також виготовляють спецодяг, танкові шлемофони, чохли на військову техніку усіх калібрів та систем.

Нещодавно на артилерійській базі вперше у Збройних Силах України розпочато модернізацію комплексу машин управління вогнем самохідної артилерії.

Згідно визначених завдань передбачається переобладнання програмно-апаратного комплексу бойових машин, що дозволить враховувати всі аспекти підготовки та управління бойовою стрільбою та забезпечувати управління підрозділами в автоматизованому режимі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Артилерія ЗСУ МСТА-С ОПК