fbpx
ЗСУ та НГУ тренувались штурмувати панівні висоти на Луганщині

ЗСУ та НГУ тренувались штурмувати панівні висоти на Луганщині

15 оПНГУ Донбас ЗСУ НГУ ОЗСП «Донбас» ООС Підготовка

В Луганській області відбулись спільні навчання підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України зі штурму та зачистки панівної висоти підконтрольну противнику.

Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії

Просування атакуючих груп українських військових відбувалося за підтримки мінометного, танкового та гранатометного вогню.

За сценарієм навчань з фронту працюють танки та міномети, по флангах заходять групи бійців для штурму та зачистки. На все – 25 хвилин. Задача вогневої підтримки – «розібрати» оборону противника, штурмовиків – зайти, зачистити та втримати позиції.

«Ми маємо бути напоготові відносно будь-яких можливих дій противника. Згідно сценарію тактико-спеціального заняття, це – відновлення раніше втрачених позицій. Це відбувається силами ротно-тактичної групи. Вона прикриває атакуючі підрозділи разом із підрозділом НГУ. Після відновлення – закріплення, і можливе відбиття контратаки противника», – пояснив військовослужбовець ЗСУ з позивним «Відьмак».

Військовослужбовці батальйону “Донбас” зі складу 15-го окремого полку НГУ злагодженістю дій побратимів зі Збройних сил залишились задоволені:

«Ми в складі розрахунків АГС підтримували вогнем штурмові підрозділи. – розповідає командир роти підрозділу НГУ Андрій. – Люди навчені, розуміють, що роблять. Привели зброю до нормального бою, визначили дистанцію, і виконали своє завдання. Ми вразили вогневі точки противника осколковими боєприпасами. Це потужна зброя, яка не дає ворогу можливості вийти з укриттів, коли працює розрахунок АГС».

15 оПНГУ Донбас ЗСУ НГУ ОЗСП «Донбас» ООС Підготовка