Перший український прикордонний катер буде введено в експлуатацію орієнтовно в серпні 2012 року. Про це заявив перший заступник глави Державної прикордонної служби України Павло Шишолін.

 • «На сьогоднішній день триває будівництво катера «Орлан», проект якого було розроблено для морської охорони Державної прикордонної служби України. Недавно перерахований черговий транш – 12 мільйонів гривень – на будівництво першого в серії катера. Десь у серпні наступного року він буде спущений на воду», – сказав П.Шишолін.
  Згідно з повідомленням Державної прикордонної служби України, відповідно до Державної цільової правоохоронної програми «Облаштування і реконструкція державного кордону» для відновлення корабельно-катерного складу Держприкордонслужби до 2020 року планується побудувати 6 катерів «Корал», 8 катерів «Орлан», 25 інших катерів сучасних проектів. Крім того, з 2015 року для потреб Держприкордонслужби України планується почати будівництво багатофункціонального корабля водотоннажністю близько 1000 тонн з вертольотом на борту.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: