Державні цільові оборонні програми створення ракетного комплексу “Сапсан” та будівництва корабля класу “корвет” внесені на розгляд Кабінету Міністрів України

На розгляд Уряду внесено важливі державні програми у галузі розробки нових озброєнь і військової техніки: Державна цільова оборонна програма створення ракетного комплексу “Сапсан” та Державна цільова оборонна програма будівництва корабля класу “корвет”. Про це повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Омельянчук під час розширеного засідання колегії Міністерства оборони України, яке відбулося 19 липня у Києві.

Як додав Володимир Омельянчук, вже найближчим часом Уряд України розгляне Державну цільову оборонну програму створення ракетного комплексу “Сапсан”.

 • Ознайомлюючи учасників колегії з ходом виконання державних цільових програм утилізації звичайних видів боєприпасів, непридатних для подальшого використання і зберігання, та компонентів рідкого ракетного палива, заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Омельянчук зазначив, що в першому півріччі цього року вже утилізовано 13,3 тисяч тонн боєприпасів.

  – Загалом в цьому році ми плануємо утилізувати 68,7 тисяч тонн боєприпасів. Це об’єктивна цифра, яка фінансово забезпечена. Для порівняння, в середньому у минулі роки темпи утилізації складали 19,5 тисяч тонн на рік, – повідомив Володимир Омельянчук.

  Окремо заступник Міністра оборони України – керівник апарату зупинився на питанні утилізації компонентів ракетного палива.

  – В цьому році в рамках спільного проекту Україна-ОБСЄ вже вивезено на утилізацію на промислові підприємства Російської Федерації 1,2 тисячі тонн меланжу. До кінця серпня буде повністю вивезено меланж з об’єкту зберігання в Радехові, – зазначив Володимир Омельянчук.

 • За його словами, 1429 тонн меланжу, що зберігаються у Білій Церкві, будуть повністю вивезені протягом вересня-жовтня, а з 4832 тонн меланжу, що зберігаються у Шевченковому на Харківщині, протягом листопада-грудня цього року буде вивезено 1834 тонни.

  – Тобто протягом 2011 року заплановано вивезти з України на утилізацію 5800 тонн меланжу, – повідомив Володимир Омельянчук.

  Залишок у 2998 тонн меланжу, що зберігаються у Шевченковому, буде вивезено протягом січня-травня 2012 року.

  – Таким чином до початку проведення футбольного Євро-2012 Київщина і Харківщина, як приймаючі чемпіонат області, будуть вивільнені від меланжу, – підкреслив Володимир Омельянчук.

  Останні 3185 тонн меланжу, що зберігаються у Любашівці, заплановано вивезти на утилізацію протягом серпня-грудня 2012 року.

 • – Всі ці плани реальні і підкріплені договірними зобов’язаннями та фінансовими ресурсами. Тому є всі шанси виконати державну програму утилізації компонентів рідкого ракетного палива достроково, – відзначив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Омельянчук.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: