Співробітники державного океанаріуму України (Севастополь) розробили нову методику використання бойових дельфінів в інтересах національних Військово-морських сил,

яка передбачає пошук військових предметів під водою, повідомило РІА Новини в четвер джерело в силових структурах Севастополя. Раніше це ж джерело розповіло, що в державному океанаріумі України поновилися тренування чорноморських бойових дельфінів в цілях посилення протидиверсійної оборони українських кораблів за радянською методикою.

 

Зараз у Севастополі готують десять дельфінів-афалін для виконання спецзадач військового флоту України, регулярно в акваторії Севастополя українські військові проводять тренування тварин з пошуку предметів на дні моря. Він уточнив, що нові напрацювання вчених спрямовані в першу чергу на пошукові роботи під водою. За його словами, мова йде про декілька нових активних датчиків, щоб відстежувати дії дельфіна під водою і подавати йому команди. У той же час джерело не виключило, що дослідження севастопольських вчених можуть одержати й іншу спрямованість, наприклад наведення бойового дельфіна на групу плавців або міні-субмарину з наступною атакою. “Для знищення бойових плавців у нас є кілька свіжих виробів і до того ж випробуваних на полігоні, а от з управлінням дельфіном з борту корабля або вертольота ще належить попрацювати. Є надія, що наш земляк міністр оборони знайде кошти для цих цілей”, – заявив співрозмовник агентства.

 

У прес-службі Міноборони України не коментують факт використання бойових дельфінів в інтересах ВМС.

 

РІА


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: