Україна допомагає повернути Молдові контроль на всій ділянці її кордону

Уряд ухвалив Угоду про спільний контроль на українсько-молдовському державному кордоні. Відповідне рішення було прийнято вчора, 4 жовтня, під час засідання Кабінету Міністрів України.

В першу чергу документ ухвалено для інтеграції окупованих РФ території у Молдові та контролю нею всієї ділянки свого кордону. Окрім того це рішення Уряду поліпшить розвиток транскордонного співробітництва, добросусідських відносин та взаєморозуміння на спільній ділянці кордону. А також з метою ефективної протидії нелегальній міграції та протиправній діяльності.

Дана система дозволить покращити взаємодію між прикордонними та митними службами України та Молдови, сприятиме збільшенню товарообміну між двома країнами та спростить процедуру перетину кордону для громадян обох держав.

 • Спільний контроль здійснюється у пунктах пропуску «Крива-Мамалига», «Кельменці-Ларга», «Россошани-Брічень», «Кучурган-Первомайськ», «Маяки-Паланка-Удобне», «Рені-Джюрджюлешть».

  Нагадаємо, що раніше прикордонники України та Румунії розпочали спільне патрулювання кордону на ділянці між країнами у Чернівецькій області.

  Також у липні на пункті пропуску «Кучурган» вже розпочався спільний контроль представників прикордонних та митних відомств України та Республіки Молдова. Тоді на урочисте відкриття спільного пункту пропуску прибув Президент України та прем’єр-міністр Молдови.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: