Україна допоможе Індії з розробкою власного танку

Цими днями в Індії відбувається виставка DefExpo-2018, яка проходить раз на два роки за підтримки Міністерства оборони Індії.

У перші два дні DefExpo-2018 спеціалістами ДП “Спецтехноекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, укладено нові контракти загальною вартістю понад півмільярда гривень. Зокрема мова йде про залучення представників українського ОПК до процесів створення нового танку для потреб Міноборони Індії, повідомили у прес-службі Укроборонпром 

Нагадаємо, що ДК “Укроборонпром” разом із ДП “СпецТехноЕкспорт”, що входить до складу Концерну, беруть участь у 10-й Міжнародній виставці сухопутних та військово-морських озброєнь та внутрішніх систем безпеки “Defexpo India 2018”, яка відкрилася 11 квітня у місті Ченнай (Індія).

 • На стенді Концерну демонструються натурні зразки та макети озброєнь авіаційної, військово-морської, бронетанкової і сухопутної тематики.

  Українська експозиція представлена макетами бронетехніки, зокрема БТР-3Е1, бойових модулів “Шквал”, “Кастет”, “Стилет”. Також презентовано ракети класу “повітря-повітря”, засоби захисту літаків та вертольотів АДРОС, керовані протитанкові ракети “Комбат” від ДАХК “Артем”.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю