Українські “Island”: завершено мовну підготовку екіпажів

На Одещині завершились курси мовної підготовки для військовослужбовців ВМС ЗС України – членів екіпажів патрульних катерів типу «Айленд»

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

На базі Інституту ВМС слухачам мовних курсів видали сертифікати про їх закінчення.

Метою навчання було покращення рівня володіння іноземною мовою військовослужбовців, які по завершенню зможуть вільно спілкуватись англійською під час подальшого навчання у США.

Знання англійської знадобляться під час 10-ти тижневого курсу підготовки у американських інструкторів, а також використанню інструкцій, формулярів та іншої документації по катерам виробництва США.

У подальшому вони будуть переведені на українську мову вже в Україні.

Нагадаємо, що катери Військово-Морських Сил ЗС України типу “Island”, що передані у рамках двостороннього співробітництва між США та Україною, знаходяться на завершальній стадії випробувань.

Слов’янськ (Р191) в ході випробувань у США Фото: ВМС ЗС України

30 травня з бухти Арундле, м. Балтімор, штат Меріленд здійснив контрольних вихід патрульний катер “Слов’янськ” (Р191). Підчас походу українські військові разом з представниками ВМС США провели перевірку оновленого обладнання корабля, та впевнилися в його ефективності.

Вже 8 липня очікується прибуття екіпажів катерів до м. Балтимор, де почнеться їх практичний та завершальний етап навчання на катерах Р190 – Р191 з подальшим переміщенням до України.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю