Українські офіцери долучились до найбільших навчань НАТО

З вересня 5 українських офіцерів залучено до роботи у секціях штабу багатонаціональної коаліції, вони пройшли етапи теоретичної підготовки.

Представники Збройних сил України візьмуть участь в одних з найбільших в історії НАТО стратегічно-військових навчаннях Trident Juncture 2018, що розпочнуться у Норвегії 25 жовтня.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони

“З вересня 5 українських офіцерів залучено до роботи у секціях штабу багатонаціональної коаліції, вони пройшли етапи теоретичної підготовки та оперативного злагодження і вирушать виконувати завдання за своїми напрямками у Неаполі, Рамштайні та Ставангері”, – йдеться у повідомленні

Активна фаза Trident Juncture 2018 за участю 45-тисячного міжвидового контингенту військ триватиме до 7 листопада. Окрім 29 країн Альянсу у навчанні братимуть участь військові підрозділи зі Швеції та Фінляндії.

“За сценарієм навчань багатонаціональна коаліція НАТО проводить масштабну військову операцію зі звільнення незаконно окупованої північної частини Королівства Норвегія. Агресором виступає видумана країна “Мурінус”, за обрисами якої легко вгадується наш північний сусід”, – зазначили у штабі.

Командно-штабна фаза навчань триватиме до третьої декади листопада в органах управління та навчальних центрах Альянсу від італійської провінції Кампанія до норвезьких фюльке Трьомсо та Фінмарк.

 


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю