Українські пілоти на Су-24 відпрацювали бомбометання БетАБ-500

Українські пілоти на Су-24 відпрацювали бомбометання бетонобійних авіаційних бомб БетАБ-500

 

На базі авіаційних комендатур Повітряного командування «Захід» на аеродромах в Луцьку та Коломиї розпочато льотно-методичні збори. В рамках зборів відбулись відпрацювання бомбардування наземних цілей з повітря.

Як повідомили в повітряному командуванні «Захід», збори розпочались 18 квітня.

Бетонобійні авіаційні бомби (БетАБ) призначені для ефективного знищення залізобетонних покриттів і злітно-посадкових смуг аеродромів. Конструктивно представлені двома основними видами бомб: вільного падіння і з реактивними прискорювачами. Бетонобійні авіабомби вільного падіння призначені для бомбометання з великих висот і конструктивно дуже близькі до стандартних товстостінних фугасних авіабомб. Бетонобійні бомби з парашутом і реактивним прискорювачем використовуються для бомбометання з будь-яких висот (у тому числі і низьких). За рахунок парашута така бомба нахиляється до 60 градусів, після чого парашут відстібається і запускається реактивний прискорювач.

Найчастіше маса бетонобійних бомб становить 500-1000 кг., при цьому можуть зустрічатися авіабомби і більшого калібру. Такого виду зброя призначена для ураження об’єктів з міцним бетонним або залізобетонним захистом або сильно броньованих об’єктів. Приміром, фортифікаційних споруд (таких як ДОТ), бункерів, берегових батарей, ВПП або великих бойових кораблів.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: