Українські поліцейські навчались у американської ФБР

У Навчальному центрі підготовки поліцейських на Львівщині пройшов п’ятиденний тренінг із залученням представників Федерального бюро розслідування (ФБР) США у галузі боротьби з саморобними вибуховими пристроями (TEDAC), інформує прес-служба Національної поліції

Навчання проведено з поглибленим вивченням криміналістичних прийомів огляду місць подій за фактами вибухів саморобних вибухових пристроїв в умовах максимально наближених до бойових.

Тренінг для поліцейських від ФБР США

Іноземні колеги розповіли про сучасні тенденції та міжнародний досвід протидії саморобним вибуховим пристроям (СВП). Зокрема представники ФБР США поділилися досвідом під час організації та порядку збору криміналістичної інформації під час огляду місця події за фактом вибуху.

 • Важливою частиною тренінгу були практичні заняття, на яких слухачі відпрацьовували навички з реконструкції СВП за слідами вибуху, моделювання ситуацій, в яких вони застосовувалися. Крім того, українські поліцейські  удосконалили навички з пошуку і знешкодження вторинних вибухових пристроїв під час огляду місця події за фактом вибуху. За результатами відпрацювання здійснювалось документальне оформлення та фотофіксацію виконаних робіт.

  Тренінг для поліцейських від ФБР США

  В останній день навчань учасниками тренінгу було представлено звіти за результатами полігонних навчань у вигляді брифінгу. Відтак українські вибухотехніки та агенти ФБР США продемонстрували презентаційні матеріали (схеми) за результатами проведених оглядів місць події за фактами вибухів СВП та виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.

  За результатами тренінгу 28 вибухотехніків отримали сертифікати від Федерального бюро розслідувань США про успішне проходження навчань.

   


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю