Українські воїни візьмуть участь у 42-му марафоні морської піхоти США

У щорічному забігу поранених військових беруть участь тисячі солдатів з усього світу. Минулого року наші бійці взяли участь у 41-му марафоні морської піхоти США. Цього року Україну представлятимуть 10 бійців.

Бійці з ампутацією та ті, які отримали важкі травми, бігтимуть чверть марафону – 10.5 км. Решта 5 – повний. А це 42 кілометри. Хлопці сподіваються, що своїм прикладом зможуть надихнути поранених бійців на нові перемоги.

Посол України в США Валерій Чалий, сказав, що своїм прикладом участі у всесвітньо відомому марафоні наші воїни демонструють, що захищають не тільки національні інтереси, але й безпеку в Європі та світі:

“Наші хлопці своїм прикладом показують, що ми здатні захистити не тільки Україну, але і європейську безпеку, однак нам треба трохи допомогти. Ми сподіваємося, що цей приїзд буде дуже великою допомогою Посольству в просуванні інтересів України у Сполучених Штатах”, – зауважив дипломат.

Команда українських воїнів, які отримали поранення в АТО, вже прибула до Вашингтона для участі у щорічному 42-му Марафоні Морської піхоти США, відео їх зустрічі:

 


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] Нагадаємо, що цього року Україну на 42 Марафоні Морської піхоти США представляло 10 спортсменів, які прибули у Вашингтон у четвер. […]

  2. […] in the ATO area, will represent the country in the 42nd marathon of the US marine corps. About it reports the Ukrainian military […]

  3. […] Цього року Україну представлятимуть 10 бійців, повідомляє Український мілітарний портал. […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: