В 2018 році ЗСУ взяли участь у 32 міжнародних навчаннях

У 2018 році військовослужбовці Збройних Сил України взяли участь у 32 багатонаціональних навчаннях як на території України, так і закордоном.

Про це повідомляє УНН

Здобували міжнародний досвід майже 6 300 українських армійців.

Цю інформацію вони отримали у відповідь на запит до Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України.

“У 2018 році майже 6 300 військовослужбовців Збройних сил України взяли участь у 32 багатонаціональних навчаннях, з них навчання на території України – 6, навчання поза межами України — 26”, – повідомили в управлінні.

Так, за інформацією Міноборони, навчання проводилися на території таких країн: Велика Британія, Грузія, Естонія, Італія, Канада, Литва, Польща, Румунія, Сербія, ФРН.

“Протягом року підрозділи Збройних сил України, які залучалися до багатонаціональних навчань вдосконалювали свій польовий, льотний та морський вишкіл, відпрацьовували питання підготовки штабів та підрозділів до спільних дій у складі багатонаціональних сил в операціях з підтримання миру, операціях з врегулювання кризових ситуацій та воєнних конфліктах”, – зазначили в управлінні.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю