В НАТО стурбовані діями РФ на Азові

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг висловив занепокоєння ситуацією із загостренням на території Азовського моря у зв’язку з діями РФ.

Про це він заявив по прибуттю на зустріч з міністрами оборони Альянсу, інформує Народна Армія

Столтенберг повідомив, що постійно підтримує контакт з Президентом України Петром Порошенком, з яким він востаннє зустрічався в липні на саміті НАТО в Брюсселі. Він також повторив вже традиційну заяву НАТО про «повну підтримку територіальної цілісності Украіни» та «нелегальну анексію Криму Росією», однак не дав чіткого пояснення, чи буде піднято міністрами оборони НАТО на зустрічі в Брюсселі питання щодо ситуації в Азовському морі.

«Ми звичайно стурбовані ситуацією в Азовському морі, ми бачимо, що роботі комерційних суден заважає російська присутність і будівництво Керченського мосту. Це все кампанія, направлена на те, щоб підірвати українську стабільність», – заявив він, відповідаючи на питання українських журналістів.

Генсек повідомив, що міністри говоритимуть про безпеку в Чорноморському регіоні.

«Міністри розглянуть питання безпеки в районі Чорного моря. Грузія є важливішим партнером НАТО в регіоні, тому ми розпочнемо нашу сьогоднішню зустріч із засідання Комісіі Грузія – НАТО», – сказав він.

Столтенберг також наголосив, що основними темами зустрічі міністрів будуть питання військових витрат, розглянуть звинувачення на адресу Росії щодо порушення Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, питання кібербезпеки і боротьби з тероризмом.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю