В Німеччині підтримують створення Сил швидкого реагування ЄС

Канцлер Німеччини Анґела Меркель висловилася за створення європейських сил швидкого реагування, повідомляє Польське радіо

Цією заявою голова уряду підтримала ініціативу президента Франції Емманюеля Макрона. В інтерв’ю виданню «Frankfurter Algemeine Sonntagszeitung» Меркель зазначила, що такі сили повинні діяти в широких рамках Європейського Союзу. Як додала канцлерка, їх частиною стане бундесвер, проте це не означає, що Німеччина братиме участь у всіх військових операціях у світі.

На відміну від французького президента, Анґела Меркель вважає, що такі сили повинні бути узгоджені з європейськими структурами співпраці в оборонній сфері. На її думку, ініціатива буде відкритою для таких держав, як Велика Британія, що саме відокремлюється від Європейського Союзу. Проте, німецька канцлерка не уточнила, якими великими повинні бути ці сили, ані скільки коштуватиме їх створення.

 • Інша німецька газета, «Welt am Sonntag», пише про конкурентну ініціативу НАТО. Північноатлантичний альянс планує поліпшити свою здатність швидкого реагування і збільшити число солдатів.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю