В Румунії будуть збирати БТР “Piranha V”

Румунське видання DC News повідомило, що компанія Romtehnica підписала контракт на виробництво бронетранспортерів Mowag Piranha V для румунської армії з General Dynamics European Land Systems (GDELS) – європейським відділенням американської корпорації General Dynamics.

БТР Piranha Швейцерської армії

Контракт загальною вартістю близько 1 млрд доларів передбачає закупівлю румунською армією 227 бронетранспортерів Piranha V колісною формулою 8х8. Спільне виробництво яких буде налагоджене на підприємстві Uzina Mecanica Bucuresti (Бухарестський машинобудівний завод), що раніше спеціалізувалось на виробництві танків різних моделей (TR-580, TR-85 – румунські модернізації Т-55 та TR-125 – румунська модернізація Т-72)

Румунський основний бойовий танк TR-125

За умовами контракту перші 36 Piranha V будуть отримані Румунією вже у цьому році з підприємства General Dynamics European Land Systems – Mowag GmbH у Швейцарії. 30 з яких будуть готовими виробами, а 6 у вигляді машинокомплектів та будуть зібрані на підприємстві Uzina Mecanica Bucuresti. Решта 191 машина буде виготовлятись на цьому підприємстві по ліцензії.

Нагадаємо, що раніше Румунія заявила про наміри закупити американські комплекси HIMARS, на загальну суму 1.25 млрд доларів.

 • Publication author

  Офлайн 3 години

  admin

  Коментарі: 8Публікації: 6052Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Коментар

  1. Павел Иванов 24 січня, 2018 at 04:13 -

   По 4.5 ляма $ штука. Я понимаю, что чужие деньги не считают и “могут себе позволить” но БТР по цене танка(крепкого середнячка) это “победа”.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю