В Румунії будуть збирати БТР “Piranha V”

Румунське видання DC News повідомило, що компанія Romtehnica підписала контракт на виробництво бронетранспортерів Mowag Piranha V для румунської армії з General Dynamics European Land Systems (GDELS) – європейським відділенням американської корпорації General Dynamics.

БТР Piranha Швейцерської армії

Контракт загальною вартістю близько 1 млрд доларів передбачає закупівлю румунською армією 227 бронетранспортерів Piranha V колісною формулою 8х8. Спільне виробництво яких буде налагоджене на підприємстві Uzina Mecanica Bucuresti (Бухарестський машинобудівний завод), що раніше спеціалізувалось на виробництві танків різних моделей (TR-580, TR-85 – румунські модернізації Т-55 та TR-125 – румунська модернізація Т-72)

Румунський основний бойовий танк TR-125

За умовами контракту перші 36 Piranha V будуть отримані Румунією вже у цьому році з підприємства General Dynamics European Land Systems – Mowag GmbH у Швейцарії. 30 з яких будуть готовими виробами, а 6 у вигляді машинокомплектів та будуть зібрані на підприємстві Uzina Mecanica Bucuresti. Решта 191 машина буде виготовлятись на цьому підприємстві по ліцензії.

 • Нагадаємо, що раніше Румунія заявила про наміри закупити американські комплекси HIMARS, на загальну суму 1.25 млрд доларів.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. Павел Иванов 24 Січень, 2018 at 04:13 -

   По 4.5 ляма $ штука. Я понимаю, что чужие деньги не считают и “могут себе позволить” но БТР по цене танка(крепкого середнячка) это “победа”.

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: