В Україні буде створено Державний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки

На базі Державного науково-випробувального центру, який розміщений у Чернігові після виходу з Криму, буде створено Державний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, відповідне рішення ухвалив сьогодні Кабінет Міністрів України.

Метою створення інституту є забезпечення реалізації єдиної державної політики з випробування, сертифікації, розробки та виробництва озброєння і військової техніки для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань сектору безпеки й оборони держави, у тому числі з урахуванням вимог стандартів НАТО.

Передбачається що окрім Державного науково-випробувального центру інститут об’єднає потенціали Чернігівського національного технологічного університету та підприємств військово-промислового комплексу.

 • Зараз Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України виконує випробування авіаційної техніки, безпілотників, ракетно-артилерійського, протиповітряного та бронетанкового озброєння, засобів оптико-електронної протидії тощо.

  Зі створенням на його базі Інституту перелік завдань значно розшириться. Тому передбачається виділення 150 млн грн для створення сучасного лабораторно-вимірювального та полігонно-випробувального комплексу.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: