В Україні створено школу операторів ПТРК

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ відбулось  відкриття школи підготовки фахівців протитанкових ракетних комплексів (ПТРК).

Про це повідомляє прес-служба Навчального центру

На офіційній частині заходу були присутні командувач ракетних військ і артилерії Збройних Сил України — заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Горбильов, тимчасово виконуючий обов’язки начальника факультету ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ підполковник Артем Дзюба, керівництво Навчального центру та представники духовенства.

 • Навчання оператора ПТРК на тренажері Фото: 184 Навчальний центр

  На даний час відбувається підготовка військовослужбовців, які оперуватимуть вітчизняними протитанковими ракетними комплексами «Корсар» і «Стугна-П».

  ПТРК «Стугна-П» призначений для ураження танків та інших броньованих цілей, в тому числі оснащених сучасними засобами динамічного захисту. ПТРК може вражати і завислі вертольоти.

  Робоче місце інструктора Фото: 184 Навчальний центр

  До складу переносного комплексу «Стугна-П» входить ракета Р-2С калібром 130 мм. Керована ракета може бути оснащена різними типами бойових частин:

  • тандемною кумулятивною
  • уламково-фугасною
  • термобаричною

 • Система управління протитанкового комплексу напівавтоматична, по лазерному променю. Також може здійснюватись дистанційно по телевізійному каналу
  Прилад наведення «ПН-І»

  • Маса: 15 кг
  • Дальність виявлення цілі типу «танк» вдень: до 6500 м
  • Дальність розпізнавання цілі: 2500 м

  ПТРК «Корсар»— протитанковий ракетний комплекс розробки конструкторського бюро «Луч».

  Вітчизняний ПТКР ІІ покоління “Корсар”

  Легкий переносний ракетний комплекс призначений для ураження нерухомих і рухомих сучасних броньованих цілей та інших об’єктів, що мають комбіновану, рознесену чи монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок, танк в окопі, легкоброньованих об’єктів та вертольотів.

  Для «Корсару» розроблено дві керовані ракети:

  • РК-3К оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною, яка призначена для ураження сучасних броньованих нерухомих і рухомих об’єктів, які мають комбіновану, рознесену або монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом, а також завислих вертольотів. Ця ракета забезпечує бронепробиття за динамічним захистом не менше 550 мм.
  • РК-3ОФ оснащена осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром та призначена для ураження легкоброньованих об’єктів, споруджень польового типу (ДОТ, ДЗОТ) і живої сили. У ході випробувань було досягнуто наскрізне пробиття бронеплити товщиною 50 мм

  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю