В Україні створюється військово-юридичний інститут

В Україні найближчим часом буде створено ще один навчальний заклад військової освіти.

Про це під час брифінгу в прес-центрі «Армія Inform» повідомив заступник керівника Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Вадим Артамощенко

Військово-юридичний інститут буде розгорнуто на базі військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у Харкові.

Нині тривають організаційні заходи на виконання відповідної Постанови Кабінету міністрів та формуються штати майбутнього інституту.

Розпочати діяльність Військово-юридичний інститут Національного юридичного університету має вже з 1 вересня поточного року. Очікується, що після вступних випробувань, які зараз розпочинаються, в інституті навчатиметься близько 300 курсантів.

Він створюється на базі військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Факультет було створено постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1998 року. За 20 років свого існування військово-юридичний факультет підготував майже 1200 військових юристів, які успішно стоять на варті закону в юридичній службі Міністерства оборони, Генеральній прокуратурі та інших силових відомствах.

Сьогодні на факультеті здійснюється підготовка кадрів для військової прокуратури, Міністерства оборони України, Військової служби правопорядку у Збройних силах України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління Державної охорони України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії України.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю